Trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana coach, Mistrz NLP, absolwentka Studium Coachingu (Multi Level, Akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLPt), prowadzi coaching indywidualny i grupowy. Uczyła się u wybitnych trenerów, m.in. Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Franka Farelly’ego, Berta Hellingera, Mai Storch, Alfrieda Langla (ucznia Viktora Frankla), Jona Kabat-Zinna i innych. W swojej pracy wykorzystuje także metodę „synchronizacji kwantowej”, opartą na odkryciach fizyków kwantowych, popularnie nazywaną dwupunktem. Prowadzi warsztaty, seminaria i wykłady.

Przez lata jako dziennikarka i trenerka rozwoju osobistego związana z magazynem „Zwierciadło” przeprowadziła kilkaset wywiadów z ludźmi kultury i sztuki, terapeutami różnych szkół psychologicznych i mistrzami duchowymi.

Jest laureatką I Nagrody w konkursie Ministra Zdrowia na najlepszą publikację prasową w sferze przeciwdziałania przemocy w rodzinie w 2000 roku.

Prowadzi Kręgi Kobiet, służące wzmacnianiu kobiecej siły. Interesuje się przekazami starych, mądrych kultur, szczególnie Indian Ameryki Północnej. W swojej pracy inspiruje się archetypowymi opowieściami, mitami i legendami różnych tradycji.

Autorka książek: 21 portretów, czyli jak żyć tu i teraz, Tajemnice kobiet, Możesz odejść, bo cię kochamO śmierci, pożegnaniach i nowym życiu, współautorka książki Zrozumieć mężczyznę Męski świat.

Wspólnie z Wojciechem Eichelbergerem napisała zbiór rozmów Zatrzymaj się i książki będące częścią naszej serii wydawniczej „Daj sobie spokój”: Siedem boskich pomyłekMężczyzna też człowiek i Co z tym światem?

www.rdziurdzikowska.pl

foto Joanna Szpak